Wyposażenie firmy

Kalendarze na zamówienie

Kalendarz jest jednym z przedmiotów, który można znaleźć praktycznie w każdym domu. Ułatwia on planowanie czasu, pomaga w zapamiętaniu ważnych dat, a dodatkowo może również pełnić funkcję dekoracyjną, a nawet reklamową. Z tego względu warto zdecydować się na kalendarz na zamówienie, który dzięki dopasowaniu będzie najlepiej spełniał swoją funkcję.

Kalendarz na zamówienie – pomysł na wyjątkowy prezent

Personalizowany kalendarz jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Foto kalendarz sprawdzi się jako upominek zarówno dla dziadków, jak i na przykład partnera, wystarczy zadbać o odpowiednie dobranie zdjęć.

Bardzo dobrym pomysłem jest również zamówienie spersonalizowanego kalendarza książkowego. Można umieścić na nim dedykację lub wybraną grafikę, dzięki czemu obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Istnieje również możliwość dopasowania wnętrza takiego terminarza do potrzeb i stylu życia konkretnej osoby.

Kalendarz na zamówienie – sposób na efektywną reklamę

Kalendarze na zamówienie są również często wykorzystywane w celach marketingowych, w takim przypadku możliwości jest wiele. Można wybrać między innymi jednokolorowe terminarze z umieszczonym na okładce logo lub kalendarze biurkowe, takie formaty najlepiej sprawdzają się jako gadżety dla kontrahentów.

W celu podniesienia rozpoznawalności logo firmy warto skorzystać z tradycyjnych kalendarzy ściennych. Mogą one stanowić upominek zarówno dla klientów, jak i kontrahentów czy współpracowników. W przypadku tego typu kalendarzy należy przede wszystkim zadbać o atrakcyjną grafikę, która sprawi, że wiele osób zdecyduje się na zawieszenie go w widocznym miejscu.

W jaki sposób dopasować grafikę?

Dopasowanie grafiki do kalendarza nie jest prostym zadaniem dla osób nie posiadających doświadczenia. W przypadku foto kalendarzy zazwyczaj wykonawca proponuje kilka gotowych rozwiązań, z których można wybierać.

Większy problem sprawia dostosowanie grafiki do kalendarzy pełniących funkcję reklamową. Powinna być ona bardzo starannie dobrana oraz wykonana, tak aby przekłuwać wzrok i zapadać w pamięć. Z tego względu projekt kalendarza warto zlecić profesjonalnemu grafikowi, który będzie potrafił zwrócić uwagę na wszystkie istotne szczegóły.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close