Business

Kalendarze firmowe z logo – zamów on-line!

Chcesz zamówić kalendarze firmowe? Teraz całą procedurę związaną z ich zakupem można zrealizować również za pomocą internetu – szybko i wygodnie!

Kalendarze firmowe nadal bardzo popularne

Co roku wiele firm zamawia kalendarze firmowe. Są nie tylko praktyczne, ale również mogą stanowić profesjonalną wizytówkę firmy i służyć jako gadżety reklamowe przeznaczone dla pracowników, kontrahentów oraz dla klientów.

W tej właśnie kategorii znajduje się szeroka gama różnego rodzaju produktów, na przykład plakatowe kalendarze z logo do powieszenia na ścianie, kalendarze trójdzielne prezentujące trzy sąsiadujące miesiące oraz z okienkiem do oznaczania dnia czy też prestiżowe kalendarze książkowe.

Dzisiaj producent kalendarzy może zaoferować swoi klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w realizacji tego typu druków – można kupić je także bez potrzeby wychodzenia z biura!

Zamów kalendarz firmowy przez internet – krok po kroku

Zlecenie przygotowania różnego rodzaju druków możliwe jest także on-line – w ten sposób można zakupić także kalendarze firmowe różnych typów – trójdzielne i jednodzielne, plakatowe, biurkowe czy książkowe.

Proces zamówienia kalendarzy przez internet możliwy jest zarówno wtedy, gdy klient posiada już projekt druku, jak również wtedy, gdy jeszcze go nie ma.

W tym drugim przypadku projekt także można zlecić on-line – producent kalendarzy bardzo często może zaoferować dodatkowe usługi projektowania graficznego. Mogą być to kalendarze z logo, ale także mogą one zawierać inne elementy graficzne i tekstowe zgodnie z życzeniami klienta.

Proces realizacji kalendarzy on-line:
– wybór typu kalendarza spośród tych oferowanych przez producenta
– określenie nakładu kalendarza
– wycena kalendarza – sprawdzenie ceny zlecenia
– dodanie projektu kalendarza do zamówienia
– potwierdzenie zamówienia
– opłata zamówienia, na przykład przez szybki przelew on-line
– realizacja druku na zlecenie klienta
– dostawa kalendarza – pocztą, kurierem, przez paczkomaty

Zamówienie kalendarza firmowego to zatem wieloetapowy proces, ale nie jest on skomplikowany i czasochłonny – swoje zlecenie można przygotować w ciągu kilku minut!

Podsumowując, gdy firma chce zamówić kalendarz firmowy z logo, teraz cały proces zamówienia tego typu druków może odbyć się bez przez internet!

Powiązane wpisy

Back to top button
Close