Uncategorized

Czym charakteryzuje się nowoczesna folia bąbelkowa?

Folia bąbelkowa może pochwalić się wieloma zaletami, dlatego też na szeroką skalę wykorzystywana jest nie tylko w branży transportowej. Niniejszy artykuł to dobry wybór właśnie dla tych osób, które chcą poznać największe atuty popularnej folii pęcherzykowej.

Co warto wiedzieć?

Większość producentów produkuje folię bąbelkową ze sprężystego i przezroczystego materiału plastikowego. Jak sama nazwa wskazuje opisana folia bąbelkowa składa się z wypełnionych powietrzem pęcherzyków, które w regularny sposób rozmieszczone są na całej powierzchni. Cechą charakterystyczną jest nietypowa struktura. Producent folii pęcherzykowej może zaproponować wiele różnych odmian. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście zwykła folia przezroczysta. Do dyspozycji są także kolorowe folie pęcherzykowe. W branży kosmetycznej dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi folie różowe. Miękka i elastyczna folia bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu dowolnych przedmiotów. Dużą zaletą folii pęcherzykowej jest również to, że chroni ona nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem, ale również przed wilgocią.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje folii bąbelkowej?

Dobry producent folii bąbelkowej może zaproponować bardzo cienkie odmiany. Mowa tutaj oczywiście o 2-warstwowej folii pęcherzykowej o maksymalnej gramaturze do 38 kg/m3. W branży transportowej największym zainteresowaniem cieszą się 3-wartstwowe folie LIGHT o gramaturze 45 kg/m. Wyróżnić można także folię STANDARD, która dostępna jet w wersji 2-warstwowej (gramatura 60 kg/m3) i 3-warstwowej (gramatura 75 kg/m3). Producent folii pęcherzykowej najbardziej wymagającym klientom może zaproponować bardzo mocną i grubą folię STRONG o gramaturze ok. 110 kg/m3. Tego typu folia poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi zadaniami.

Nietypowe folie bąbelkowe

Nietypową Folią bąbelkową producent chce przyciągnąć do siebie jak największe grono potencjalnych klientów. Nowością na rynku jest między innymi rewelacyjna folia antystatyczna, która skutecznie zabezpiecza przed gromadzeniem się ładunków statycznych. Producent folii bąbelkowej może zaproponować także specjalną folię z filtrami UV, która może pochwalić się dużą odpornością na promienie słoneczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Back to top button
Close