Business

Puść wodze fantazji i zaprojektuj swój kalendarz

Im więcej mamy obowiązków w pracy, domu, tym trudniej im wszystkim podołać. Wydaje się wszystko ważne, spotkania zawodowe, z przyjaciółmi, wizyta u lekarza, a także data imienin, urodzin bliskich osób. To tylko przykłady wydarzeń, o których nikt nie chciałby zapomnieć. Z całą pewnością po to powstał kalendarz, by ułatwić zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu. Warto go zakupić i umiejętnie z niego korzystać. Na rynku jest ich bogaty wybór. Jednak zaprojektowanie swojego kalendarza książkowego czy kalendarza z własnym nadrukiem to świetna zabawa.

Zrealizuj swój pomysł – zaprojektuj swój kalendarz książkowy

Dzięki bogatej ofercie usług można w prosty i szybki sposób zaprojektować swój kalendarz książkowy. Nie wymaga to szczególnych umiejętności, wystarczy wskazać jaka interesuje nas wielkość, z jakiego materiału ma być zrobiony, jak zamykany. Taki terminarz można zaprojektować online lub też porozmawiać na miejscu z osobą w sklepie. Możemy zaprojektować kalendarz mały, który mieści się w dłoni lub duży w formacie A4. To zależy od upodobań, im większy tym więcej informacji się w nim zmieści.

Często też kalendarz podobny jest do notesu, służyć ma nam do robienia notatek, do których w wolnej chwili można wrócić. Może posiadać on wybity, ważny dla nas tekst na przedniej stronie. Jest także duży wybór kolorów materiału, z jakiego ma być wykonany. Należy także wybrać sposób zamykania kalendarza, czy na gumkę, magnez, wiązany sznurek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektuj swój kalendarz książkowy, który z pewnością przez cały rok sprawi dużo radości.

Kalendarz z własnym nadrukiem, jako pomysł na prezent

Kalendarze biurowe i ścienne można wzbogacić o swój własny nadruk. Najczęściej nadrukiem jest ważne rodzinne zdjęcie, zdjęcie swojego pupila, widok przypominający spędzone wakacje. Należy pamiętać, że kalendarz ma służyć cały rok i najczęściej znajduje się w widocznym miejscu. Kalendarz z własnym nadrukiem, który przypomina o bliskiej osobie, czy miłym wydarzeniu może dawać poczucie bezpieczeństwa, ukojenie podczas gorszych chwil. Stworzenie z kalendarza z własnym nadrukiem to połączenie jego funkcjonalności z estetyką. Zatem to doskonały prezent dla bliskiej osoby, np. babci, która ucieszy się z kalendarza z nadrukiem zdjęcia swoich wnuków. Z reguły najlepiej go podarować pod koniec starego roku, tak by od początku nowego roku można było z niego korzystać.

Warto, zatem puścić wodze fantazji i zaprojektować własne kalendarze.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close