BusinessFoods

Skrzynki na owoce o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym

Podstawą funkcjonowania światowej gospodarki jest obrót towarami. Sektory przemysłu, takie jak: rolnictwo, przetwórstwo żywności czy handel detaliczny, zajmujący się sprzedażą owoców przeznaczonych na eksport lub import, wymaga sprawnego działania łańcucha logistycznego, dzięki któremu produkty z pól uprawnych czy magazynów mogą dotrzeć do sklepów czy zakładów przetwórczych. Istotnym elementem tego łańcucha jest sprawny i bezpieczny transport owoców. W związku z tym konieczne jest zastosowanie rozwiązań, które zapewnią ich dostarczenie w niezniszczonym stanie. Jednym z nich są plastikowe skrzynki na owoce.

Cechy skrzyń na owoce z tworzywa sztucznego

Plastikowe skrzynki na owoce cechują się przede wszystkim dużą wydajnością i wytrzymałością na warunki panujące na zewnątrz oraz na wpływ znajdujących się w nich owoców. Jednocześnie, zapewniają utrzymanie świeżości produktu i chronią go przez uszkodzeniem. Dzięki temu, że skrzynie na owoce posiadają różne wymiary i pojemności, gwarantują transport produktów różnej wagi czy kształtów. Ich lekkość ułatwia załadowanie skrzynek do samochodów, jaki i ich bezpieczne przenoszenie. Ich kształt i wygląd pozwala na proste przechowywanie owoców w magazynach oraz wystawienie ich na terenie supermarketów dla klientów. Dodatkowe wyposażenie, jakie mogą posiadać skrzynie na owoce, to kółka u podstawy czy pokrywy. Takie plastikowe opakowania charakteryzują się możliwością ich wielokrotnego użycia, co zmniejsza ich koszty oraz wpływa na zwiększenie zysków przedsiębiorstw.

Schoeller Allibert – skrzynki plastikowe producent

Schoeller Allibert to skrzynki plastikowe producent, który jest liderem w branży opakowań, działając od pięćdziesięciu lat. Przedsiębiorstwo wykonuje liczne pojemniki na owoce, spełniające wymagania sektorów rynku owocowo-warzywnego. Produkowane skrzynki na owoce są w stu procentach bezpieczne dla przewożonych owoców, utrzymując ich świeżość i jakość. Szeroka oferta różnych plastikowych pojemników zapewnia wysoką wydajność procesu produkcji czy dystrybucji. Możliwość ich wielokrotnego użytkowania oraz łatwego recyklingu przekłada się na ich niską cenę a przez to na wzrost zysków sektorów przemysłu zajmujących się obrotem owoców.

Powiązane wpisy

Check Also

Close
Back to top button
Close