Business

Kalendarze trójdzielne – reklama przez cały rok

Przedsiębiorcy poszukują ciągle to nowych form reklamy. Inwestują w czas antenowy w radio i telewizji czy przestrzeń w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Ciągle jednak pożądanym i sprawdzonym nośnikiem reklamy, która trwa przez cały rok są kalendarze trójdzielne, wręczane klientom pod koniec roku.

Dlaczego warto inwestować w kalendarze trójdzielne?

Pracownicy biur kochają kalendarze trójdzielne za ich przejrzysty format i układ ułatwiający działania biznesowe. Widząc na jednym kartonowym bloczku miniony, obecny i przyszły miesiąc, można z łatwością planować przyszłe zdarzenia i odwoływać się do minionych. Papier offsetowy, na którym wydrukowane są dni miesięcy, sprzyja sporządzaniu odręcznych notatek, wciąż niezbędnej formie biznesowych „powiadomień”.

Ponadto kalendarze trójdzielne są stosunkowo niedrogim rozwiązaniem, ponieważ większość wydruku powstaje na tanim, nieuszlachetnianym papierze typu offsetowego. Foliowana lub lakierowana główka kalendarza trójdzielnego to zaledwie jedna czwarta jego powierzchni. Dzięki temu ograniczamy koszty przeznaczone na świąteczne upominki, zyskując jednocześnie reklamę na cały przyszły rok.

Trendy wzornicze w kalendarzach na 2022 r.

Aby nasze kalendarze trójdzielne mogły skutecznie promować firmę, powinny być utrzymane w zgodzie z modnymi aktualnie trendami wzorniczymi. Projektując kalendarze na 2022r. warto wpleść w ich szatę graficzną elementy geometryczne, czy motywy roślinne. Miłość do przyrody okażemy także postępując proekologicznie. Wykorzystajmy na przykład papier kraftowy, pozyskiwany z surowców wtórnych, a nie tylko będziemy odbierani jako przedsiębiorstwo, któremu nieobce są losy planety, ale i wpiszemy się w modę na ekowydruki. Klienci z pewnością dostrzegą ten ekologiczny minimalizm, dzięki czemu wzmocni się wizerunek przedsiębiorstwa.

W projektach kalendarzy trójdzielnych warto wykorzystać także trendy kolorystyczne, ogłaszane na kolejny rok. Specjaliści od marketingu szacują, że hitami w palecie barw w 2022 roku będą żółcie, pomarańcze i chłodne błękity, które dadzą tchnienie optymizmu i świeżości zmęczonym po pandemii ludziom. Świadomość tych trendów także pomoże nam stworzyć modne kalendarze, niosące pozytywne przesłanie na przyszłość.

Kalendarze trójdzielnedostępne są w ofercieTOP Poręba.

Powiązane wpisy

Check Also

Close
Back to top button
Close