Szkolenia i praca

Matura z angielskiego na 100%!

Język obcy na maturze to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto pragnie zdać ten egzamin. Matura to podsumowanie wiedzy z całego kształcenia, od podstawówki po szkołę średnią. Nie wszystkie placówki zapewniają równy stopień nauczania, a każda osoba w różnym stopniu przyswaja wiedzę. By być pewnym dobrego wyniku z języka angielskiego warto skorzystać z kursu!

Realia polskich szkół

Nasz kraj z pewnością może się pochwalić świetnymi placówkami edukacyjnymi i kadrą, które po mistrzowsku przygotowują młodych ludzi do egzaminu. Niestety, zazwyczaj są to nieliczne wyjątki od reguły.

Młodzi ludzie często skarżą się na zbyt szybkie tempo realizacji programu, zbyt dużą liczbę uczniów w klasie czy niekompetentnego nauczyciela. A trzeba pamiętać, że nie każdy potrafi lub ma możliwość nadrobić program nauczania w domu z rodzicami.

Jeżeli jako uczeń czujesz się niepewnie pod względem językowym warto wybrać się na kurs angielskiego.

Kurs angielskiego – szansa na dobry wyniki!

Kurs pomoże załatać wszelkie braki wygenerowane przez system edukacji. Sprawi, że (być może) dotąd nielubiane zajęcia, znienawidzony przedmiot stanie się przysłowiowym czarnym koniem na egzaminie. Odbycie kursu angielskiego spowoduje, że maturzysta nie będzie modlił się o magiczny próg 30 % lecz będzie pewny, że wynik jaki uzyska okaże się stabilny. A może nawet stuprocentowy?

Kurs angielskiego nie jest przeznaczony jedynie dla osób z problemami językowymi. Na maturze mamy do czynienia również z poziomem rozszerzonym. Wymagana jest tam zdecydowanie większa wiedza. Kurs pomoże w przygotowaniu również do takiego zadania! 100% z matury na poziomie rozszerzonym jest jak najbardziej osiągalne.

Życie on-linie

Wszystko przenosi się do Internetu. Jesteśmy tego świadkami już od dłuższego czasu. Ma to pewnie swoje wady, ale zalety również są ogromne!

Jeżeli z jakichś powodów nie jest możliwe odbycie kursu angielskiego stacjonarnie to zawsze jest możliwość nauki online. Uczeń może sam wybrać sobie godziny nauki, ilość materiału do przerobienia i tym podobne. Jest to wygodne i praktyczne, a efekty równie zadowalające.

Świetnym uzupełnieniem kursu jest korzystanie z dedykowanej aplikacji, która pozwala na naukę języka w każdym miejscu. Twój wynik z matury, zależy od Ciebie, spraw by było to 100%!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy International House z Bielska Białej.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close