Szkolenia i praca

Szkolenia SEP w Łodzi

Poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych kompetencji jest wpisane w każdy zawód. Nie inaczej jest z zawodem elektryka. Ale uprawnienia SEP Łódź to szkolenia przeznaczone również dla osób wykonujących inne zawody, dla których legitymacja SEP Łódź jest przepustką do podniesienie swoich kwalifikacji oraz szansą na znalezienie lepszej pracy.

Dla kogo szkolenia SEP Łódź?

Przystąpić może do nich każdy, kto ukończył 18 lat, posiada co najmniej podstawowe wykształcenie oraz chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu niezwykle praktycznej elektryki i tym samym zdobyć dodatkowe uprawnienia oraz kompetencje. Skierowane są również do osób, które już pracują czynnie przy eksploatacji oraz dozorze urządzeń i instalacji elektrycznych, energetycznych czy gazowych i muszą uaktualnić swoją legitymację uprawniającą do wykonywania takich prac, która nie jest wydawana bezterminowo. Takie uprawnienia są bardzo często wymagane do podjęcia pracy w bardzo wielu sektorach przemysłu.

Szkolenia G1, G2 oraz G2

Uprawnienia SEP Łódź można zdobyć w kilku zakresach. G1 to inaczej uprawnienia, które związane są z urządzeniami oraz instalacjami wytwarzającymi i przesyłającymi energią elektryczną. G2 to uprawniania cieplne, a G3 związane z instalacjami gazowymi. Dotyczą one albo eksploatacji bądź nadzoru – wszystko zależy od specyfiki danej pracy.

Szkolenia SEP w Łodzi organizowane są przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich i kończą się egzaminem, którego zwieńczone jest otrzymaniem aktualnych uprawnień z zakresu nadzoru lub eksploatacji dla G1, G2 lub G3.

Jak wyglądają szkolenia sep łódź?

Organizowane przez nas szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę profesjonalnych elektryków, którzy zajęcia prowadzą w ciekawy sposób. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały szkoleniowe, które zawierają najważniejsze informacje teoretyczne oraz praktyczne wskazówki.

Kursy organizowane są w dogodnych terminach, na które trzeba się wcześniej zapisać. Realizowane są w sposób otwarty bądź zamknięty – wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeba każdego klienta. Mogą odbywać się zarówno w tygodniu oraz w weekendy, a ich koszt uzależniony jest od rodzaju uprawnień, które chce się uzyskać.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close