Business

Rodzaje kalendarzy

Kalendarz to nieodłączny element codziennego życia. W obecnych czasach najczęściej używa się kalendarzy w telefonach czy komputerach, jednak papierowe wersje nadal można znaleźć w każdym budynku.

Gdzie znaleźć odpowiedni kalendarz?

Kalendarze są dostępne w wielu miejscach, księgarniach, kioskach, a nawet hipermarketach. Ich nakład wzrasta tuż przed zakończeniem roku, tak, aby nowy rok rozpocząć z nowym kalendarzem.Od kilku lat bardzo popularne stały się kalendarze personalizowanie, utworzone pod konkretną osobę lub firmę. Wiele drukarni oferuje opcje “kalendarz na zamówienie”, dzięki czemu zainteresowane osoby mogą samodzielnie stworzyć projekt kalendarza, a następnie przesłać go do wydruku. Najczęściej takie drukarnie można znaleźć w Internecie, różnorodność wzorów i rozmiarów jest ogromna, każdy będzie w stanie znaleźć interesujący go model.

Kalendarz na zamówienie – rodzaje

Kalendarze firmowe, prezentowe i promocyjne, możliwości jest bardzo dużo, wystarczy ciekawy pomysł i odpowiednia realizacja.Fotokalendarz to ciekawy prezent dla najbliższej rodziny, zapewni chwilę wzruszeń przez cały rok. Na 13 stronach można umieścić swoje zdjęcia, dodać ciekawe cytaty oraz tło, a na końcu zaznaczyć ważne dla całej rodziny daty. Tak przygotowany projekt można wysłać do realizacji, a następnie przez cały rok cieszyć oko cudownymi wspomnieniami.Zbliżający się nowy rok motywuje przedsiębiorców do przygotowania dla swoich pracowników, kontrahentów oraz klientów zestawów prezentowych. Najczęściej dołączane są do nich kalendarze, jako forma reklamy. Firmowe kalendarze na zamówienie występują w wielu rodzajach, można je samodzielnie zaprojektować. Najczęściej znajduje się na nich logo firmy, ciekawe zdjęcie lub ilustracja przedstawiająca usługi oraz produkty oferowane przez firmę.Największym formatem są kalendarze planszowe, które można zawiesić na ścianie. Na jednej stronie znajduje się rozkład całego roku oraz część reklamowa.

Dużo mniejszym formatem są kalendarze listkowe (kieszonkowe), które można schować do portfela. Na jednej stronie znajduje się rozkład całego roku, a druga strona przeznaczona jest na reklamę. Najpopularniejsze stały się kalendarze książkowe, które doskonale sprawdzają się u osób, które lubią zaplanować sobie każdy dzień lub muszą funkcjonować według określonego harmonogramu. Ilość miejsca na notatki w takim kalendarzu jest bardzo duża. Poza wymienionymi rodzajami kalendarzy na zamówienie można nabyć niewielkie kalendarze biurkowe, trójdzielne lub czterodzielne formaty, które można spotkać w niemal każdym budynku.

Kalendarz na zamówieniedostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close