Business

Kupno – sprzedaż nieruchomości inwestycyjnych

Zakup nieruchomości to ogromne wyzwanie. Związane z transakcją ryzyko jest obecnie po stronie zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Zależnie od rodzaju podlegającego sprzedaży obiektu, jego przeznaczenia, proces finalizacji całej transakcji może przebiegać w różnym tempie. O ile w przypadku zakupu lokalu o charakterze mieszkalnym można śmiało prowadzić poszukiwania na własną rękę, o tyle w kwestii wyboru inwestycji o charakterze komercyjnym zdecydowanie bezpieczniej jest zaufać doświadczonemu brokerowi.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych

Przedsiębiorcy czerpiący zyski z obiektów o charakterze komercyjnym, usługowym, od lat powierzają swoje transakcje zaufanym agencjom świadczącym usługi takie jak Pośrednictwo inwestycyjne. Każdy szanujący się inwestor wie, że czas to pieniądz, i jeśli istnieje sposób na zaoszczędzenie obydwu, to jest to właśnie wsparcie ze strony agencji, której pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych to działanie priorytetowe. Dzięki licznym kontaktom na rynku broker może przedstawić przedsiębiorcy okazyjne oferty, dostępne tylko dla najważniejszych klientów.

Pośrednictwo inwestycyjne – agent godny zaufania

Nawiązując współpracę z pośrednikiem agencji nieruchomości, przedsiębiorcy mogą liczyć na jego wsparcie, bazujące na ogromnym doświadczeniu, znajomości przepisów i wiedzy w zakresie aktualnej sytuacji rynkowej. Wyspecjalizowany pośrednik dokona weryfikacji oczekiwań inwestorów i dostosuje oferty do obecnych realiów. Zaproponuje lokalizacje, które pozwolą na zmaksymalizowanie zysków, które dany obiekt komercyjny będzie generować w przyszłości.

Pośrednik dokona także oszacowania wartości interesującego przedsiębiorcę obiektu, często z wykorzystaniem wyceny zrealizowanej przez rzeczoznawcę. Inwestor może także polegać na jego wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów. Przygotowanie niezbędnej do przeprowadzenia całego procesu dokumentacji to także zadanie brokera.

Agencja pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości – okazje dla najważniejszych

Zyskując sobie miano stałego klienta, przedsiębiorca może także liczyć na dostęp do specjalnych okazji, które pojawiają się na rynku nieruchomości. Zyskuje on także szansę na skorzystanie z ofert, których kupno i sprzedaż odbywa się na drodze of market, czyli bez niepotrzebnego rozgłosu i przeznaczone są tylko dla grona zaufanych i kluczowych klientów.

Powiązane wpisy

Back to top button
Close